• 1401/10/28 - 14:01
  • تعداد بازدید: 654
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جشنواره فروش فرتاک بیمه نوین در بهمن 1401

شرکت بیمه نوین در راستای گسترش فرهنگ بیمه و خلق ارزش برای مشتریان خود، محصولات بیمه‌ای خود را با شرایط ویژه در بهمن ماه ارائه می‌کند.

جشنواره فرتاک

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین، این شرکت از یکم تا سی‌ام بهمن در جشنواره فروش فرتاک انواع بیمه‌نامه‌های بدنه اتومبیل، آتش سوزی، مسئولیت و بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری خود را  با تخفیف و شرایط ویژه به فروش می‌رساند.

در این جشنواره علاوه بر تخفیف‌های ویژه، به افرادی که در بازه زمانی این جشنواره محصول بیمه‌ای مورد نیاز خود را خریداری کنند، به قید قرعه کمک هزینه سفر برای مشتری و همراه وی تعلق خواهد گرفت.

در جشنواره فرتاک، فروش ویژه، بیمه­‌های مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان پروژه‌های صنعتی، خدماتی، بازرگانی؛ مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی؛ مسئولیت حرفه‌ای هیأت مدیره مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری و مسئولیت مدنی مدیران مراکز آموزشی با شرایط ویژه ارائه می‌شود.

بیمه‌های بدنه اتومبیل، عمر و سرمایه‌گذاری(تخفیف در هزینه‌های بیمه‌گری)، آتش‌سوزی منازل مسکونی، مراکز صنعتی و  غیر صنعتی از دیگر محصولاتی است که در این جشنواره با تخفیف ویژه ارائه می‌شوند.

علاقه‌مندان برای کسب آگاهی بیشتر از شرایط جشنواره فرتاک نوین، می­‌توانند به سامانه اینترنتی این شرکت به آدرس www.novininsurance.com  مراجعه و یا با شماره  02123047 تماس حاصل کنند.

  • گروه خبری : درباره نوین,اخبار نوین
  • کد خبر : 567
خبرنگار

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

محصولات بیمه‌ای

آتش سوزی آتش سوزی

بیمه
آتش سوزی

مسئولیت مسئولیت

بیمه
مسئولیت

مهندسی و انرژی مهندسی و انرژی

بیمه
مهندسی و انرژی

اشخاص انفرادی اشخاص انفرادی

بیمه
اشخاص انفرادی

اتومبیل اتومبیل

بیمه
اتومبیل

طرح‌های مخصوص طرح‌های مخصوص

بیمه
طرح‌های مخصوص

باربری باربری

بیمه
باربری

اشخاص گروهی اشخاص گروهی

بیمه
اشخاص گروهی