• 1401/05/01 - 13:10
  • تعداد بازدید: 907
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جشنواره فروش تابان بیمه نوین همراه با جوایز ویژه

شرکت بیمه نوین در راستای خلق ارزش برای مشتریان خود، محصولات بیمه‌ای خود را با شرایط ویژه در مرداد 1401 ارائه می‌کند.

جشنواره تابان

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل بیمه نوین، این شرکت از یکم تا 31 مرداد 1401، در جشنواره تابان انواع بیمه‌نامه‌های بدنه اتومبیل، آتش سوزی، مسئولیت و عمر و سرمایه‌گذاری خود را با تخفیف و شرایط ویژه به فروش می‌رساند.

همچنین در جشنواره فروش تابان علاوه بر تخفیف‌های ویژه، به قید قرعه به افرادی که در این بازه زمانی محصولات بیمه‌ای ارائه شده را خریداری کنند، کمک هزینه سفر برای مشتری و همراه وی(یک نفر از اعضای خانواده) تعلق خواهد گرفت.

در این جشنواره فروش ویژه، "بیمه­‌های مسئولیت کارفرما در قبال صنعتی، خدماتی، بازرگانی"، "مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان پروژه‌های عمرانی"، "مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی"، "مسئولیت حرفه‌ای پزشکان و پیراپزشکان"، "مسئولیت حرفه‌ای مدیران مجتمع‌ها و مراکز آموزشی" و "مسئولیت مدنی دارندگان آسانسور در قبال استفاده کنندگان" و "مسئولیت مدنی نصب و نگهداری آسانسور در قبال استفاده‌کنندگان" با شرایط ویژه ارائه می‌شوند.

"بیمه‌های آتش سوزی منازل مسکونی، مراکز صنعتی، غیر صنعتی و انبار" و نیز "بیمه‌های بدنه اتومبیل" و "بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری" (تخفیف در هزینه‌های اداری و بیمه‌گری) از دیگر محصولاتی است که در این جشنواره ارائه می‌شوند.

علاقه‌مندان برای کسب آگاهی بیشتر از شرایط جشنواره تابان نوین، می‌­توانند به سامانه اینترنتی این شرکت به آدرس www.novininsurance.com مراجعه و یا با شماره 23047-021 تماس حاصل کنند.

 

 

 

 

  • گروه خبری : درباره نوین,اخبار نوین
  • کد خبر : 533
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

محصولات بیمه‌ای

آتش سوزی آتش سوزی

بیمه
آتش سوزی

مسئولیت مسئولیت

بیمه
مسئولیت

مهندسی و انرژی مهندسی و انرژی

بیمه
مهندسی و انرژی

اشخاص انفرادی اشخاص انفرادی

بیمه
اشخاص انفرادی

اتومبیل اتومبیل

بیمه
اتومبیل

طرح‌های مخصوص طرح‌های مخصوص

بیمه
طرح‌های مخصوص

باربری باربری

بیمه
باربری

اشخاص گروهی اشخاص گروهی

بیمه
اشخاص گروهی