• 1401/01/31 - 11:08
  • تعداد بازدید: 388
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

توانمندسازی نیروی انسانی با تکیه بر پرورش شغلی در بیمه نوین

شرکت بیمه نوین با توجه به استراتژی‌های کلان خود مبنی بر ارتقاء و توانمندسازی نیروی انسانی و شبکه فروش و نقش آن در رضایتمندی مشتریان، گسترش و بهینه‌سازی دوره‌های آموزشی را مد نظر قرار داده است.

توانمندسازی نیروی انسانی با تکیه بر پرورش شغلی

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل بیمه نوین؛ این شرکت پس از بسترسازی ارائه آموزش مجازی در دوران کرونا، اقدام به تولید محتوای آموزشی با تکیه بر ظرفیت‌های همکاران و استادان متخصص بیمه و بازاریابی کرده است که نتیجه آن تهیه و انتشار120 ساعت محتوای آموزشی در سال 1400است.

بر اساس این گزارش به نقل از اداره آموزش این شرکت، سال گذشته بیمه نوین بیش از 82 هزار ساعت دوره آموزشی را به صورت ترکیب حضوری و مجازی برای چهار گروه مدیران، نمایندگان، کارشناسان ستاد و شعب با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی، اجرایی کرد.

مهم‌ترین دوره‌ها و کارگاه‌های آموزش مجازی برگزار شده توسط اداره آموزش بیمه نوین در این مدت شامل دوره‌های صدور در کلیه رشته‌های بیمه، خسارت و بازدید بدنه بیمه‌های اتومبیل، کارگا‌ه‌های بازاریابی و فروش بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری و دوره‌های آشنایی با طرح‌های اختصاصی این شرکت مانند اتوپلاس و مجتمع مسکونی بوده اند.

دوره‌های مدیران عصر دیجیتال، برگزاری لایوهای آموزشی اینستاگرام برای نمایندگان شرکت، مجازی شدن آزمون‌های مجوزهای صدور رشته‌های فنی و آزمون حدود اختیارات بیمه های مسئولیت از دیگر اقدامات مهم بیمه نوین با در نظر داشتن توانمندسازی نیروی انسانی بر اساس نیازهای روز بازار و روش‌های جدید خدمت رسانی بوده است.

همچنین دوره پودمانی جانشین‌پروری و دوره‌های آموزشی ویژه مدیران از جمله استراتژی‌هایی است که برای سال جاری در بیمه نوین برنامه‌ریزی شده‌اند.

گفتنی است، با هدف بهره‌گیری از ظرفیت علمی و ایجاد انگیزه در جهت مطالعات میدانی کاربردی بر روی موضوعات روز صنعت بیمه در میان کارکنان و شبکه فروش، همایش‌های علمی-پژوهشی نیز در کنار دوره‌ های آموزشی در سال گذشته در بیمه نوین اجرایی شده‌اند.

 

 

 

 

  • گروه خبری : درباره نوین,اخبار نوین
  • کد خبر : 526
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

محصولات بیمه‌ای

آتش سوزی آتش سوزی

بیمه
آتش سوزی

مسئولیت مسئولیت

بیمه
مسئولیت

مهندسی و انرژی مهندسی و انرژی

بیمه
مهندسی و انرژی

اشخاص انفرادی اشخاص انفرادی

بیمه
اشخاص انفرادی

اتومبیل اتومبیل

بیمه
اتومبیل

طرح‌های مخصوص طرح‌های مخصوص

بیمه
طرح‌های مخصوص

باربری باربری

بیمه
باربری

اشخاص گروهی اشخاص گروهی

بیمه
اشخاص گروهی