چاپ        ارسال به دوست

یادداشت مدیرعامل بیمه نوین به مناسبت روز خبرنگار

حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل بیمه نوین در روز خبرنگار و در تقدیر از اصحاب رسانه‌ی همراه با صنعت بیمه یادداشتی منتشر کرده است.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل بیمه نوین، در این یادداشت آمده است:

"بالندگی فرهنگی، بلوغ اجتماعی و ثبات اقتصادی جز از اراده ای پاسخگو در برابر پرسشگری محقق نخواهد شد. مسئولیت بخش بزرگی از این شفافیت بر عهده خبرنگارانیست که چشم و گوشی بینا و شنوا بر دغدغه های جامعه اند.

امروز صنعت بیمه مانند دیگر بخش های اقتصادی ایران عزیز، روزهای دشواری را از سر گذرانده در حالی که همچنان چالش های زیادی پیش روست و در این ایام، حضور و هم قدم ماندن اصحاب رسانه، نیکوترین رخداد ماندنی در یگانگی آگاهی بخشی و خدمت رسانی است.

به اعزاز و اکرام هوشیاری و دانایی جامعه اعم از مشتریان و بیمه گذاران، مدیران صنعت بیمه می بایست قدردان قلم گویا، بیان شریف و اندیشه مصلح خبرنگارانی باشند که منصفانه، از سر صداقت و از روی شرافت، مدافع ارزش های انسانی و اخلاقی جامعه خویش اند.

به عنوان عضوی از خانواده صنعت بیمه که سال هاست افتخار مصاحبت و دوستی با خبرنگاران شریفی را داشته ام که دلسوز و همدلانه در کنار تک تک اعضای این خانواده بزرگ، اعتلای فرهنگ بیمه را با قلم خویش رقم زده اند، روز خبرنگار را گرامی می دارم و پایندگی حاملان پیام راستی و عزّت مرسلان خبر را آرزومندم."

    ‌                                                                  حسین کریم خان زند


١٢:٠٢ - جمعه ١٧ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٤٣٩    /    تعداد نمایش : ١٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: