چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل بیمه نوین در نشست هم‌اندیشی مدیران ستادی و رؤسای شعب

چالش اصلی در سال جاری افزایش تولید با تمرکز بر ارتقای کیفیت ارائه خدمات است

 مدیرعامل بیمه نوین: چالش اصلی در سال جاری افزایش تولید با تمرکز بر ارتقای کیفیت ارائه خدمات است و راهکار تحقق این هدف، استفاده بهینه از توانایی نیروی انسانی توأم با تقویت مهارت آنهاست.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل بیمه نوین، همزمان با نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران ستادی و رؤسای شعب بیمه نوین در سال ۹۸، حسین کریم‌خان‌زند؛ مدیرعامل این شرکت گفت: نتیجه هدف‌گذاری صورت گرفته برای سال ۱۳۹۷ در بیمه نوین؛ تحقق بودجه، تعالی کنترل و مدیریت ریسک و بهبود نسبت خسارت، ایجاد تناسب در ترکیب سبد پرتفویی، پیاده‌سازی مدیریت ریسک، ایجاد مکانیزم رعایت حقوق مشتریان و پرداخت به موقع خسارات و ... بود که عملکرد این شرکت، در مجموع علاوه بر تحقق اهداف تعیین شده، دستیابی به سطح مطلوبی از خدمت رسانی و در نتیجه بهبود قابل توجه رضایت بیمه­‌گذاران و مشتریان را در پی داشته است.

مدیر عامل بیمه نوین چالش اصلی در سال جاری برای این شرکت را افزایش تولید با تمرکز بر ارتقای کیفیت ارائه خدمات دانست و تصریح کرد: راهکار تحقق اهداف در شرکت، استفاده بهینه از توانایی نیروی انسانی ستادی، شعب و شبکه فروش توأم با تقویت مهارت آنهاست. رأس هرم تولید در بیمه‌نوین، نیروی‌انسانی خبره است، روش‌های اجرایی کارآمد و برنامه مدون، ضلع‌های مکمل این هرم هستند و تمرکز اصلی ما استقرار چرخه بهبود بهره‌وری و نهادینه کردن اندیشه بهره‌ور در بیمه نوین است.

وی همچنین از چهار محور اصلی در ارتقای عملکرد بیمه نوین نام برد و افزود: کارایی و هدفمندی؛ نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و اجرایی شدن طرح­‌هاست، برنامه‌­های توسعه شبکه فروش، کاهش معوقات، نگهداشت مشتریان فعلی در کنار جذب مشتری جدید از جمله محورهایی است که می­‌بایست بر آن تمرکز داشت و از حاصل آن نتیجه مورد نظر را دنبال کرد.

کریم‌خان‌زند همچنین پایبندی به اصول اخلاق را ضامن کیفیت و شایستگی حرفه‌ای دانست و خاطرنشان کرد: اعتماد آفرینی، مسئولیت پذیری، صداقت و شفافیت جزئی جدا نشدنی از حرفه و مأموریت ماست و پایبندی به این اصول علاوه بر اثرگذاری منجر به افزايش توان سازماني ما خواهد بود.

مدیرعامل بیمه نوین در بخش دیگری از این نشست با ارائه نمونه و مثال‌­های موفق در کسب و کارهای مختلف یادآور شد: موفقیت حاصل قدم‌های کوچک اما اثرگذار است و مهم‌­ترین گام، تغییر است. تغییر برای شرایط امروز؛ تغییر تهدیدهای بازار به فرصت و استفاده هوشمندانه از آنهاست. بیمه نوین از ابتدای سال گذشته مسیر خود را برای اجرای برنامه‌­ها و انجام پروژه­‌های کاری بدون تمرکز و فرافکنی بر وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور تعیین کرد و نتیجه این تلاش تحقق اهداف و دستیابی به وضعیت قابل اتکای کنونی این شرکت است.

نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران ستادی و روسای شعب بیمه نوین در سال ۹۸ با حضور دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران، اعضای هیأت مدیره، معاونان، مدیران و رؤسای شعب این شرکت با هدف تبیین برنامه­‌های اجرایی و ارائه راه‌کارهای عملیاتی در جهت توسعه برنامه فروش در روزهای ۴ و ۵ اردیبهشت در تهران برگزار شد.

 


١٠:٤٦ - يکشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣٧٩    /    تعداد نمایش : ١٠٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: