چاپ        ارسال به دوست

طرح «ستایش نوین»

ارائه خدمات ویژه بیمه‌های ثالث و بدنه به دارندگان بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری نوین

شرکت بیمه نوین، با هدف ارزش آفرینی برای مشتریان خود، طرح فروش اقساطی بیمه­‌های ثالث و بدنه اتومبیل، ویژه دارندگان بیمه­‌ای عمر و سرمایه‌گذاری این شرکت را اجرایی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در این طرح جدید بیمه­‌ای که «ستایش نوین» نام دارد، بیمه‌گذاران عمر و سرمایه‌گذاری نوین می‌توانند اتومبیل خود را با شرایط ویژه پرداخت اقساط و بدون ارائه چک، تحت پوشش بیمه ثالث و بدنه قرار دهند.

بر این اساس مشتریان واجد شرایط می‌توانند بیمه نامه ثالث اتومبیل خود را با پرداخت بخشی به صورت نقد و الباقی طی حداکثر ۶ قسط و نیز بیمه نامه بدنه را با پرداخت بخشی به صورت نقد و بازپرداخت مابقی مبلغ طی حداکثر ٨ قسط و با تخفیف ویژه بدنه خریداری کنند. 

بیمه‌گذاران عمر و سرمایه‌گذاری نوین جهت اطلاع از شرایط استفاده از این تسهیلات و میزان اعتبار خرید اقساطی خود می‌توانند ضمن تماس با شماره ٢٢٢٥١٠٦٠، به صفحه شخصی خود در  پایگاه تخصصی بیمه‌های زندگی به آدرس Life.novininsurance.com به بخش «استعلام طرح ستایش نوین (ثالث و بدنه اقساطی)» مراجعه کنند.  

بسته خدماتی بیمه عمر و سرمایه‌گذاری نوین، پیش از این نیز، «طرح شایگان» را با توجه به نیازهای مشتریان خود در بخش بیمه درمان تکمیلی، ارائه داده بود که طبق آن بیمه‌گذاران عمر و سرمایه‌گذاری می توانند از مزایای ویژه خدمات درمانی نیز بهره­‌مند شوند.


٠٩:٠٠ - شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٣٧١    /    تعداد نمایش : ٣٩٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: