چاپ        ارسال به دوست

حضور بیمه نوین به همراه بانک اقتصاد نوین در نخستين همايش ملي بانکداري شرکتي

 

در نخستين همايش ملي بانکداري شرکتي، بیمه نوین با همراهی بانک اقتصاد نوین به معرفی زنجیره خدمات مشترک بانکی و بیمه ای هلدینگ اقتصاد نوین پرداختند.

به گزارش روابط عمومی بیمه نوین به نقل از بانک اقتصاد نوین، این بانک به عنوان نخستين ارائه دهنده خدمات تخصصي بانکداري شرکتي در نظام بانکي کشور، آخرين دستاوردها و تجربيات بانکداري شرکتي را برای مديران ارشد و تصميم گيران مالي شرکت‌هاي حاضر در همايش ملي بانکداري شرکتي معرفي کرد.

در اين همايش مديران و کارشناسان بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين، خدمات مشترک بانک و بیمه را با هدف زمینه سازی و تشريح فرصت‌هاي همکاري با شرکت‌هاي بزرگ فعال در بخش‌هاي مختلف اقتصاديِ حاضر در این رویداد معرفی کردند.

همچنین در بخش کارگاه های آموزشی این همایش محسن احسانی؛ مشاور اجرایی مدیرعامل بیمه نوین در شبکه فروش در کارگاهی با عنوان "بهینه سازی پرتفوی بیمه شرکتی" به ارزیابی این مفهوم و شرح ابعاد آن پرداخت.

اولين همايش ملي بانکداري شرکتي با هدف ارائه مفاهيم حرفه‌اي و کاربردي بانکداري شرکتي به هلدينگ‌ها و شرکت‌هاي بزرگ و معرفي به‌روزترين راهکارهاي مالي بانک‌ها در حوزه بانکداري شرکتي 12 آذر ماه در مرکز همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما برگزار شد.

 

 


١٢:٤٠ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٦١    /    تعداد نمایش : ١٩٧٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: