چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل بیمه نوین

نگاه ما در خدمت رسانی مبتنی بر شناسایی نیاز و دغدغه بیمه گذاران و بیمه شدگان است

 

مدیرعامل بیمه نوین در همایش بررسی مسائل جاری بخش درمان کارکنان بانک ملی ایران بر عزم این شرکت در خدمت رسانی مبتنی بر شناسایی نیاز و دغدغه بیمه گذاران و بیمه شدگان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه نوین به نقل از بانک ملی ایران، حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل این شرکت هم زمان با همایش بررسی مسائل جاری بخش درمان کارکنان بانک ملی ایران در حضور معاون منابع انسانی بانک ملّی ایران با اعلام این مطلب افزود: رویکرد و نگاه ما در خدمت رسانی مبتنی بر شناسایی نیاز و دغدغه بیمه گذاران و بیمه شدگان است و بر  همین اساس بسته های خدماتی خود را طراحی و ارائه می کنیم.

کریم خان زند ضمن اشاره به لزوم هماهنگی بخش های مختلف در دو مجموعه بانک ملی و بیمه نوین برای تسریع و تسهیل خدمت رسانی مطلوب به کارکنان این بانک گفت: همکاران ما در شرکت بیمه نوین به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی و راهنمایی کارکنان بانک ملی ایران برای دریافت سطح مطلوبی از خدمات مورد نیازشان هستند.

همچنین حبیب الله رشید ارده؛ معاون منابع انسانی بانک ملّی ایران نیز با تأکید بر این که توانمندسازی و نگهداشت منابع انسانی در هر سازمانی در سایه توجه به اموری همچون رفاه و درمان، آموزش، حقوق و دستمزد تعریف می شود، گفت: موضوع بیمه و پرداخت هزینه های درمان در ارتقای بهره وری سازمانی بسیار حائز اهمیت است و داشتن یک بیمه کارآمد، باعث آسودگی خاطر نیروی کار می شود، دل نگرانی های نیروی انسانی را برطرف می کند و میزان وفاداری کارکنان به سازمان را افزایش می دهد.

وی با اشاره به این که از زمان انعقاد قرارداد بانک ملّی ایران با شرکت بیمه نوین مدت کوتاهی می گذرد، بر لزوم بررسی و برطرف کردن برخی مسائل این بخش تأکید و خاطرنشان کرد: با تلاش و همت مضاعف همکاران در بانک ملّی ایران و شرکت بیمه نوین باید برخی مسائل در اسرع وقت مرتفع گردند.

معاون منابع انسانی بانک ملّی ایران از تلاش اداره کل رفاه و درمان برای بالا بردن سطح رفاه کارکنان در حوزه درمان تقدیر کرد و گفت: خوشبختانه مدیرعامل شرکت بیمه نوین نیز با درک اهمیت حوزه های درمان کارکنان برای این بانک، مسائل را به طور مرتب رصد کرده و با حضور در استان‌ها و شنیدن نظرات همکاران، به دنبال رفع دغدغه‌های آنهاست که این روند واقعاً قابل تقدیر است.

همایش بررسی مسائل جاری بخش درمان کارکنان بانک ملی ایران با حضور روسای ادارات امور شعب و معاونان مربوطه و کارشناسان اداره کل رفاه و درمان این بانک با هدف ارتقای تعاملات فی مابین و راهکارهای ارتقای خدمات بیمه درمانی بانک ملّی ایران به میزبانی اداره امور شعب استان خراسان رضوی برگزار شد.

 


١٥:٣٦ - سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٣٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٨٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: