چاپ        ارسال به دوست

در آیین تجلیل از برترین های شبکه فروش بیمه نوین

خودروی پژو ۲۰۶ به نماینده منتخب بخش جشنواره یلدای نوین تحویل شد

هم زمان با برگزاری مراسم تجلیل از برترین های شبکه فروش بیمه نوین در سال ۱۳۹۶، یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶  به نماینده منتخب این شرکت در بخش جشنواره فروش یلدای نوین اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، این مراسم با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران شرکت به همراه منتخبان شبکه فروش بیمه نوین در سالن همایش مرکز مطالعات و بهره وری منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

در این مراسم تقدیر از نمایندگان و شبکه فروش بیمه نوین در سال ۱۳۹۶ در ۹ بخش نمایندگان برتر استانی، کشوری، نمایندگان جدید، مدیران فروش برتر، نمایندگان برتر فروش بیمه های عمر انفرادی، نمایندگان حقوقی و کارگزاران برتر و همچنین جشنواره فصل طلایی نوین و جشنواره فروش یلدای نوین با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جوایز نقدی انجام شد.

همچنین جایزه ویژه یک دستگاه خودروی ۲۰۶ برای نماینده منتخب این شرکت در جشنواره سراسری مسابقه فروش یلدای نوین به ملیحه مرادی نمایندگی کد ۴۴۵۸ از شعبه قم تعلق گرفت.

خاطرنشان می کند این انتخاب ها براساس شاخص های تعیین و اعلام شده در بخش های مختلف صورت گرفته بود و مواردی از قبیل پرتفوی وصولی در بخش مورد نظر سال ۱۳۹۶، نسبت خسارت، نسبت بدهی های معوق به حق بیمه وصولی و همچنین عدم تخلف از سوی نمایندگان در این بررسی ها و انتخاب نهایی لحاظ شده بود.

در بخش دیگری از این مراسم نیز کارگاه انگیزشی توسعه کسب و کار و ارتقای فروش توسط دکتر مصطفی جعفری برگزار شد.

١٢:٠٨ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٣٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: