چاپ        ارسال به دوست

ارائه پوشش درمان تکمیلی به بیمه شدگان عمر بیمه نوین در طرح شایگان

 

به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، وحیدرضاجمالی؛ مدیربیمه های اشخاص انفرادی بیمه نوین با اعلام این خبر افزود: خدمت جدید با عنوان طرح شایگان در راستای تکریم و قدردانی از بیمه گذاران خوش حساب بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه نوین با هدف پوشش نیازهای بیمه ای مشتریان ارزنده این شرکت طراحی و روانه بازار شده است.

وی تصریح کرد: در این طرح بیمه شدگان بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه نوین می توانند از پوشش بیمه درمان تکمیلی با نرخ و شرایط ویژه بهره مند شوند.

جمالی از اجرای طرح شایگان در سه سطح خبر داد و خاطرنشان کرد: بیمه گذاران عزیز با توجه جمع حق بیمه پرداختی خود در زمان اخذ این پوشش می توانند یکی از سطوح این طرح را انتخاب کنند.

مدیر بیمه های اشخاص انفرادی با اشاره به نحوه و فرآیند ساده خرید این پوشش گفت: به منظور راحتی و آسایش بیمه گذاران روند تهیه و خرید این پوشش بسیار سریع و در یک فرآیند ساده به صورت آنلاین امکان پذیر است و علاقه مندان برای خرید طرح شایگان می توانند با مراجعه به سایت تخصصی بیمه هاي زندگی شرکت بیمه نوین به آدرس الکترونیکی  life.novininsurance.com مراجعه و با ورود به سامانه استعلام آنلاین بیمه نامه عمر و سرمایه گذاري پوشش مذکور را خریداری کنند و پس از انجام این مرحله،  کارت درمان بیمه گذار پس از صدور توسط شعبه یا نمایندگی شرکت به فرد تحویل می شود.

 

 


١٠:٠١ - چهارشنبه ٩ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٣٣٣    /    تعداد نمایش : ٩٠٨٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: