چاپ        ارسال به دوست

بیمه نوین درکنار بانک اقتصادنوين

خدمات بانکی و بیمه ای به زائران عتبات عاليات در مرزهای مهران و شلمچه ارائه می دهد

به گزارش روابط عمومی بیمه نوین به نقل از اداره روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، هلدينگ اقتصادنوين با هدف آسان سازی ارائه خدمات پولی مورد نياز زائرين عتبات عاليات، خدمات بانکی در مرزهای شلمچه و مهران ارائه می کند.

به همين منظور پيش‌بينی های لازم برای راه‌اندازی باجه‌های موقت ارائه خدمات بانکی در مرزهای شلمچه و مهران صورت گرفته و اين باجه‌ها در ايام اربعين حسينی خدمات مورد نياز زائرين عتبات عاليات را در زمينه‌های بانکی، صدور انواع بيمه‌نامه و خدمات پرداخت الکترونيک در اختيار هموطنان عزيز ارائه می کنند.

خدمات افتتاح حساب، صدور کارت جديد و المثنی، صدور رمز کارت و ... از جمله خدماتی است که باجه‌های بانک اقتصادنوين در ايام اربعين از طريق باجه‌های موقت مهران و شلمچه در اختيار زائرين قرار می دهند. 
علاوه بر اين خدمات شرکت‌های بيمه نوين و پرداخت نوين نيز در ايام مذکور از طريق باجه‌های بانک اقتصادنوين به زائرين ارائه خواهد شد.
همچنين به منظور تسهيل دسترسی هموطنان به اسکناس مورد نياز، پيش‌بينی های لازم برای استقرار خودپردازهای بانک اقتصادنوين در مکان‌های پرتردد انجام شده و اين دستگاه‌ها در ايام مذکور آماده خدمات رسانی به مشتريان شبکه بانکی خواهند بود.
خودپردازهای بانک اقتصادنوين انواع خدمات بانکی شامل پرداخت وجه نقد، انجام انتقال ‌وجه درون‌ بانکی و بين‌ بانکی با استفاده از کارت‌های عضو شتاب، خريد شارژ مستقيم سيم‌کارت‌های اعتباری تلفن همراه، برای دارندگان کارت‌های شتابی ارائه می کنند.
لازم به ذکر است در صورت بروز هرگونه مشکل يا اختلال احتمالي در عملکرد دستگاه‌های خودپرداز بانک اقتصادنوين در تمام مدت حضور در مرزهای شلمچه و مهران، کارشناسان بانک اقتصادنوين به ‌صورت شبانه‌روزی اقدام به پول‌گذاری، رفع مشکل احتمالی دستگاه و تحويل کارت‌های ضبط‌ شده در همان لحظه به هموطنان می کنند.
در صورت بروز مشکل هموطنان عزيز می توانند در تمام ساعات شبانه روز با شماره 48031000-021 مرکز ارتباط نوين تماس حاصل نمايند.


١١:٢٨ - سه شنبه ٢ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٣١٠    /    تعداد نمایش : ٢٦١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: