چاپ        ارسال به دوست

معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین

سودآوری در بیمه نوین حاصل تدوین استراتژی و تصمیم سازی در اجراست

معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین: افزایش ۷۵ درصدی سود خالص حاصل شده در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۶ شرکت بیمه نوین با تدوین استراتژی و تصمیم سازی درستِ اجرای به هنگام برنامه ها رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، هم زمان با انتشار صورت های مالی میان دوره ای شش ماهه منتهی به شهریور ۱۳۹۶ آرام رشیدی؛ معاون پشتیبانی و امور اقتصادی این شرکت از افزایش ۷۵ درصدی سود خالص این شرکت در این مدت نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد و تحقق برنامه های عملیاتی در حوزه فنی و مالی را حاصل مدیریت توازن پرتفوی، کنترل هوشمندانه ریسک و انعطاف در حوزه سرمایه گذاری شرکت دانست.

وی در این خصوص گفت: سودآوری حاصل شده در بیمه نوین حاصل تدوین استراتژی و تصمیم سازی برای اجرای به هنگام برنامه های شرکت بوده که به مدت دو سال به صورت گام به گام شناسایی و دنبال شده است.

وی افزود: طبق صورت های مالی شش ماهه نخست سال جاری این سود حاصل رشد ۱۸ درصدی حق بیمه صادره و همچنین کاهش ۱۱ درصدی خسارت طی این مدت و البته کاهش خسارات معوق و هزینه های مالی شرکت بوده است.

رشیدی همچنین درخصوص بهینه سازی بسترهای شرکت در حوزه سرمایه گذاری تصریح کرد: علاوه بر تمرکز در حوزه فنی و ارتقای کمی و کیفی در حوزه عملیات بیمه گری، خوشبختانه برنامه ریزی برای مدیریت و هدایت صحیح جریان سرمایه گذاری شرکت نیز طبق برنامه پیش بینی شده منجر به سودآوری شرکت شده است.

معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین اضافه کرد: برآیند اقدامات اجرایی در حوزه های مختلف منتج به این رشد و شناسایی سود ۸۹ ریالی در پایان دوره شش ماهه نخست سال جاری بوده است و امیدواریم این رشد تا پایان دوره مالی سالانه با نسبت بالاتری ادامه و تحقق یابد.

رشیدی درخصوص وضعیت کنونی شرکت بیمه نوین خاطرنشان کرد: می توان با قاطعیت گفت هویت و رویکرد بیمه نوین در سال ۹۶ فرآیندی تکوینی و تکمیلی را طی کرده که تحقق برنامه و اهدافی همچون ثبت افزایش سرمایه شرکت، دستیابی به رتبه اول توانگری مالی، ایجاد توازن پرتفوی و شناسایی سود از محل فعالیت بیمه ای شرکت در نیمه اول سال بخشی از آن بوده است.

 ١٢:٤٠ - يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: