چاپ        ارسال به دوست

خسارت 11 میلیاردی بیمه بدنی دو سرنشین مصدوم در یک پرونده

به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، با حضور رؤسای شعب مشهد و بجنورد، رئیس اداره خسارت بدنی بیمه نوین و قاضی اجرای احکام دادگستری خراسان شمالی مبلغ 11 میلیارد ریال خسارت بیمه بدنی دو سرنشین مصدوم یک حادثه تصادف در خراسان شمالی به خانواده ایشان پرداخت شد.

ابوالفضل جهاندیده؛ رئیس اداره خسارت بدنی بیمه نوین همزمان با تحویل چک خسارت به خانواده مصدومان گفت: وقوع چنین حوادثی صدمات جبران ناپذیری به هموطنان و خانواده های آنها وارد می کند که وظیفه شرکت های بیمه است که با همراهی و انجام تعهدات خود، سنگینی این بار را از دوش خانواده ها سبک تر کرده و نگرانی هزینه های درمانی و موارد خاص را برطرف کند.

خاطر نشان می شود در این حادثه تصادف جاده ای به همسر 8 میلیارد و 330 میلیون ریال و فرزند خانواده 3 میلیارد و 266 میلیون ریال به دلیل تنوع صدمات بدنی، چند برابر دیه یک فرد کامل توسط این شرکت پرداخت شده است. دیه پرداختی به همسر راننده 443 درصد دیه کامل و برای فرزند نیز 173 درصد دیه کامل پرداخت شده است.


٠٩:٢٨ - چهارشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ٢٦١    /    تعداد نمایش : ١٩٩٩


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/08/29 11:4
0
0
آفرین به بیمه نوین
کاربر مهمان
1395/08/28 7:48
0
0
سلام و عرض ادب خدمت یکایک عزیزان دلسوز در شرکت بیمه نوین. شنیدن خبر پرداخت خسارت به عزیزانی آسیب دیده که نیاز واقعی به این هزینه داشتند ،باعث دلگرمی بیشتر من به شرکتم و کارم شد.ضمن تشکر و قدردانی از نماینده ای که باعث انعقاد این بیمه نامه گردید از توجه مسولین مربوطه بسیار سپاسگزارم. درست انجام دادن وظایف، باعث محبوبیت بیشتر شرکت بیمه نوین در دل اقشار مردم میشود.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: