چاپ        ارسال به دوست

بیمه نوین برای دومین سال متوالی جایزه ملی مدیریت مالی را کسب کرد

همزمان با دوازدهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی و نُهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، شرکت بیمه نوین موفق شد لوح تقدیر سه ستاره را دریافت کند.

به گزارش روابط عمومی، شرکت بیمه نوین در دومین حضور خود در این جایزه ملی، با ارتقای سیستم­‌های عملکرد مالی و ارائه گزارش‌­های شفاف خود، لوح تقدیرنامه سه ستاره را کسب و شقایق دیلمی‌پور، مدیرمالی شرکت این جایزه را دریافت کرد.

برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ بستر ساز بهبود و ارتقا سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت‌کننده شده است. شرکت‌‌کنندگان در این رویداد، در هر دوره با ارائه اظهارنامه‌های مالی به جایزه ملی مدیریت مالی ایران، فرآیندها و نظام‌های مالی خود را در معرض ارزیابی قرار می‌دهند.

بر اساس این گزارش، جایزه ملی مدیریت مالی ایران یکی از ارزیابی‌های مهم در زمینه مالی است که پیش از این ۸ دوره در ایران اجرایی شده است.

شایان ذکر است، هدف برگزارکنندگان دوره‌های جایزه‌ملی مدیریت‌مالی ایران،  حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به  جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌­ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و فراهم نمودن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی است.

نُهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، با حضور حدود ١٠٠ موسسه اقتصادی، خدماتی و صنعتی روز دوشنبه ٦ اسفند ماه در سالن اجلاس سران برگزار شد.١٣:٢٢ - دوشنبه ٦ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٣٧٢    /    تعداد نمایش : ١٥٥٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: