چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل بیمه نوین

هم افزایی صنایع نفت و بیمه نیازمند ارتباط و شناخت دوسویه است

مدیرعامل بیمه نوین: همکاری صنایع نفت و بیمه نیازمند دانش افزایی و از آن مهم تر ایجاد ارتباط و شناخت دو سویه از ظرفیت ها، چالش ها و توانمندی های موجود است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه نوین، حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل بیمه نوین در بازدید از غرفه این شرکت و در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با اعلام این مطلب افزود: علی رغم استقبال صنایع و کسب و کارهای مختلف از رویداد مهمی مانند نمایشگاه نفت، حضور کم رنگ شرکت های بیمه در این رخداد به عنوان صنعتی کاملاً مرتبط با بخش های مختلف صنعت نفت ایران حکایت از بی توجهی و یا بی رغبتی صنعت بیمه به سرمایه گذاری و مشارکت در این صنعت است.

وی در ادامه با تأکید بر ضرورت و اهمیت مدیریت بازاریابی و اهمیت تبادل دانش و اطلاعات بین کسب و کارها افزود: برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در این وسعت و با حضور تمام دست اندرکاران، فعالان و صنایع وابسته فرصت بکری برای شرکت های بیمه و در کل صنعت بیمه برای ایجاد تعامل و شکل دادن به مراودات بین این دو حوزه در کشور است. این تبادل اطلاعات باید با تلاش برای ارتقای تجربیات، تکنولوژی، دانش، سرمایه و تنوع دهی به محصولات متناسب با فضای عملیاتی و کاری در صنعت نفت کشور باشد.

کریم خان زند با اشاره به سهم ناچیز شرکت های بیمه از صنعت نفت گفت: بخش بزرگی از سهم اندک شرکت های بیمه از سرمایه موجود در پروژه های حوزه های مختلف نفتی کشور که در تراز جهانی جایگاه ویژه ای دارد، غفلت شرکت های بیمه و عدم شناخت ظرفیت های این صنعت از سوی فعالان حوزه نفتی کشور است.

وی ادامه داد: اینکه در دنیا صنعت نفت به عنوان یکی از پرمخاطره ترین صنایع است اما این پیچیدگی و حادثه پذیری نباید باعث کناره گیری از ظرفیت های همکاری و سرمایه گذاری در آن شود همان طور که در دنیا شرکت های بیمه نقش خود را در این صنعت اثبات و در ارتباط تنگاتنگ همکاری و تبادل تجاری و اطلاعاتی هستند.

مدیرعامل بیمه نوین خاطرنشان کرد: رویدادهایی از این دست همان گونه که قابلیت شرکت های مختلف در حوزه های عملیاتی، تکنولوژیکی، تجاری و ... را میسر می کند می تواند فرصتی برای طرح و بیان ظرفیت های صنعت بیمه در پیاده‌‌سازی اجزا و مدیریت ریسک در پروژه های مختلف نفتی، گازی و پتروشیمی باشد. شرکت های بیمه با هوشمندی حرفه ای و قابلیت های فنی در حوزه های اجرایی و عملیاتی ریسک و انتقال مدیریت آن به مدیران نفتی کشور می توانند در رفع چالش های موجود در شناسایی ریسک ها و ارائه راهکارهای پیش گیرانه موجود سهیم باشند.

بیمه نوین به عنوان شرکت بیمه ای حاضر در بيست و سومین دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ ۱۶ الي ۱۹ ارديبهشت ماه ۱۳۹۷ در سالن 38 A در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران به همراه بانک اقتصاد نوین پاسخگوی بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان است.

 


١٢:٤٨ - سه شنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٣٣١    /    تعداد نمایش : ٤٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: