چاپ        ارسال به دوست

فرآیند تعهد نمایندگان به معنای خدمت رسانی به بیمه گذاران از زمان صدور تا مرحله خسارت است

مدیرعامل بیمه نوین: وظیفه حرفه ای نمایندگان بیش از بازاریابی و فروش بیمه است، این حرفه به معنای تعهد همه جانبه و ارائه خدمت به بیمه گذار تا پایان زمان بیمه نامه است.

به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل این شرکت با حضور در شعبه اراک و در جمع کارکنان، نمایندگان و کارگزاران استان مرکزی با اعلام این مطلب گفت: این تصور که وظیفه و تعهد نمایندگان پس از انجام فروش به پایان می رسد تلقی اشتباهی است. فروش، یک فرآیند است و حضور نمایندگان برای احقاق حقوق و ایجاد رضایت در مشتریان مانند یک نقطه اتصال بین شرکت و بیمه گذار بسیار اثرگذار و مؤثر است. 

وی با اشاره به اهمیت خلاقیت و ابتکار در عملکرد شبکه فروش گفت: توجه مداوم به ضرورت تغییر مثبت در فعالیت حرفه ای نمایندگان بیمه یک اصل مهم است. بخشی از این تحول بر عهده خود نمایندگان و بخش دیگر مستلزم برنامه ریزی از سوی شرکت هاست. این همگرایی تأمین کننده منافع مشترک پایدار است.

مدیرعامل بیمه نوین در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر تمرکز بر کیفیت خدمات با هدف ایجاد ارزش برای بیمه گذاران برای شرکت های بیمه بسیار اساسی است و این ارزش آفرینی برای مشتریان زمانی محقق می شود که شبکه فروش و نمایندگان نیز از آن بهره مند باشند.

کریم خان زند با تأکید دوباره بر اهمیت برخورداری نمایندگان از آموزش افزود: آمادگی و برخورداری آموزشی نمایندگان به عنوان بدنه اصلی فروش، نقطه قوت شرکت هاست و تأیید کننده این اصل است که رشد مالی، بدون داشتن رشد علمی و مهارتی امکان پذیر نیست.

 

وی ضمن ابراز امیدواری نسبت به تغییرات سرمایه ای به وجود آمده در شرکت گفت: افزایش سرمایه اخیر و به تبع ارتقای سطح توانگری مالی شرکت می تواند به لحاظ عملی برای جذب پرتفوی بیشتر و امکان مانور بازاریابی قوی تر، برای شبکه فروش بسیار مؤثر باشد. توانمند شدن شرکت برای حضور در پروژه های بیشتر و بزرگ تر، در کنار توجه و برنامه ریزی برای خرده فروشی  هدفمند می تواند سبد پرتفوی شرکت را متنوع و سوددِه کند.

 ١٣:١٠ - سه شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٩٧    /    تعداد نمایش : ١٠١٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: